vyprodáno / není v prodeji

Bali Beach Babe je jako život na pláži. Burácení vln, tyrkysové vody, teplý vánek, to je to, co léčí a vyživuje srdce a ducha. Průsvitný růžový ká Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Beach Babe náramek

Bali Beach Babe je jako život na pláži. Burácení vln, tyrkysové vody, teplý vánek, to je to, co léčí a vyživuje srdce a ducha.

Průsvitný růžový kámen posiluje pocit vlastní hodnoty - lásky. Kámen Rose Quartz je známý pro svou schopnost otevřít srdeční čakru pro všechny druhy lásky. Lásky platonické, romantické včetně lásky k sobě.

Quartz Crystal: Věří se, že tento kámen zvyšuje duchovní moudrost, podporuje jasnost myšlení a zvyšuje schopnost intuice. Věří se také, že je vhodný při léčení bolesti hlavy, závratí a obecné úlevy od bolesti.  

Stříbro zvyšuje plynulou řeč při rozhovoru, stimuluje vlastní pozornost. Podporuje usnadnění některých úkolů, jejich chápání. 

Mala Collective vyrábí šperky z celé škály barev křemene od růžového, tyrkysový až po lávový. Všechny šperky jsou vyrobeny ručně na Bali, kde jim také bylo požehnáno a teprve poté ostrov opustily.

* Tyto výrobky nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. *

Kamínky jsou navlečeny na elastickém pásku. 

Náramek ve velikosti S - 14 cm, M - 15,3 cm, L - 17,9 cm

Další Náramky