109 Kč

Jaro je časem obnovy a nových začátků, a březnové vydání Jóga Dnes je připraveno vás inspirovat a provést vaším cestou k harmonii těla, mysli a duše! Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jaro je časem obnovy a nových začátků, a březnové vydání Jóga Dnes je připraveno vás inspirovat a provést vaším cestou k harmonii těla, mysli a duše!

Podívejte se na naše čerstvé vydání plné tipů a postupů, které vám pomohou najít radost a rovnováhu prostřednictvím jógy, pohybu a dechu. Hlavní téma tohoto čísla je "Obnovte spojení se svým tělem, myslí i duší", které vás provede technikami a pozicemi, které napomáhají k sebepoznání a zdraví.

Inspirativní rozhovor s herečkou Lucií Benešovou a tipy na jógová dobrodružství v Česku, Švédsku nemohou v časopisu chybět.

V JD PLÁNU objevíte tajemství dechu a jeho sílu, spolu s praktickými tipy pro správné dýchání a jeho využití pro zlepšení celkového blahobytu.

Ve zdraví se budeme zabývat tématy jako je roztroušená skleróza ve světě jógy, zdravá chůze, moudrosti přírody pro březen a duben, jarní bylinky a zdravé recepty.

A co vás čeká v cvičení? Sestavy jako "detox a flow", "jarní jóga", pozice stromu či rozbor pozice želvy vám pomohou probudit vaši jarní energii a posílit vaši vitalitu.

Nechte se unést jarním vydáním Jóga Dnes a objevte cestu k celkovému blahu a radosti!

Další Jóga DNES