99 Kč

Květnové vydání lifestylového magazínu Jóga Dnes se zaměřuje na velmi aktuální společenské téma – a sice respekt k jedinečnosti. Budeme zkoumat, jak se diverzita projevuje nejen v jógovém světě, zda jóga respektuje a hlavně podporuje jedinečnost.  Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Květnové vydání lifestylového magazínu Jóga Dnes se zaměřuje na velmi aktuální společenské téma – a sice respekt k jedinečnosti. Budeme zkoumat, jak se diverzita projevuje nejen v jógovém světě, zda jóga respektuje a hlavně podporuje jedinečnost. 

Co vlastně jedinečnost v dnešním světě znamená a jaké překážky musí překonávat. Rozhovor nám přislíbil úspěšný novinář Filip Titlbach, který se právě na diverzitu ve své práci orientuje. 

Jako obvykle přineseme i řadu jógových sestav – jógu zaměřenou na centrum těla, na praxi spirituálních bojovníků, zaměříme se třeba i na předklonové pozice z hlediska fyzioterapie.

V rubrice Plán JD budeme zkoumat hranice jógy – představíme vám několik neobvyklých jógových stylů – třeba wheel jógu, tajemnou Jivamukti jógu nebo punk jógu. Pokusíme se zjistit, jak souvisí jóga a gender, zda musí být opravdoví jogíni vegani, nebo jestli se dá cvičit jóga s kočárkem. Jógoví lektoři nám prozradí, jaké symboly nese jejich tetování.

Vzhledem k tomu, že se blíží léto, připravili jsme i řadu reportáží z cest: podíváme se na slunný Hvar, na romantické pobřeží Mexika, do štýrských hor v Rakousku. Jako obvykle přineseme i tipy na jógové výlety, zdravé recepty, kaleidoskop i horoskop.

Snad květnová Jóga Dnes svou jedinečností a respektem k ní prozáří začátek láskyplného měsíce!

 

Další Jóga DNES