109 Kč

Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Květnové vydání časopisu JÓGA DNES s tématem JÓGA, LÁSKA A SEXUALITA 
 
Osvěžte svůj život a jógovou praxi, pronikněte do ní hlouběji a inspirujte se novým vydáním časopisu Jóga Dnes! Už 7. května na vás čeká exkluzivní obsah, který souvisí s nadcházejícím láskyplným májem.
 
Nahlédněte do světa, kde se jóga snoubí s každodenním životem – od práce s dechem a meditací v pohodlí domova, až po ásanové sestavy, které si můžete zacvičit třeba i na pláži. V JD plánu se naučíte techniky, jak vyhrát nad stresem, přinášíme vám zajímavý rozhovor s herečkou Zuzanou Zlatohlávkovou, která se věnuje čínské medicíně a v neposlední řadě vám zprostředkujeme otevřený pohled na vztah jógy a intimního života. Naše hlavní téma „Jóga, láska a sexualita“ vám poradí, jak může jóga pozitivně ovlivnit milostný život a zlepšit vaše partnerské vztahy.
 
Prozkoumejte s námi bohatství jógy skrze články jako: Tantra: vtělené spojení moudrosti a soucitu, Jóga a orgasmus, které představují hlubší spojení mezi starodávnými technikami a moderním životním stylem. Inspirujte se ve své praxi sestavami, jež jsme pro vás připravili – třeba taneční meditací, která je ideální pro letošní jaro.
 
Toto vydání je plné praktických rad a návodů, jak integrovat jógu do každého aspektu vašeho života, včetně zvládání menstruačního cyklu nebo podpory metabolismu pomocí bylinných receptů. V cestování se vydáte do Rišikéše a rakouských Alp a pro milovníky zvířat jsme připravili inspirující reportáž o ochraně želv na Zakynthosu.
 
Objevte s námi, že jóga může být víc než jen praxe na podložce – může totiž transformovat váš život. Pojďte s námi slavit jaro, lásku a sebepoznání – nebojte se objevit nový rozměr sebe sama!

Další Novinky