1 399 Kč

Bolster na jógu s geometrickým grafickým potiskem. Bolster Satka opravdu upoutá pozornost. Je potažen vysoce kvalitní a odolnou směsí bavlny lněného vzhledu. Grafický potisk se vzorem kostky nebo kosočtverce je dostupný ve čtyřech barvách. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: poslední kus skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Bolster na jógu s geometrickým grafickým potiskem. Bolster Satka opravdu upoutá pozornost. Je potažen vysoce kvalitní a odolnou směsí bavlny lněného vzhledu. Grafický potisk se vzorem kostky nebo kosočtverce je dostupný ve čtyřech barvách.

Tradičně se používá v klidných jógových stylech, jako je jin jóga, restorativní jóga či prenatální jóga. Bolster je vhodný např. pro ásany na otevírání srdce a hrudníku. Zaoblený tvar a náplň z bio špaldových slupek se dokonale přizpůsobí tělu. Díky tomu je bolster skvělým nástrojem pro záklony a nácvik pránájámy.

Pratelný potah Yoga Bolster je vyroben z vysoce kvalitní, odolné bavlněné směsi s certifikátem OekoTex (č. 2302026 Centexbel). Bavlněný obal je odnímatelný a naplněný bio špaldovými slupkami. V závislosti na vašich potřebách lze některé z nich odstranit nebo znovu naplnit a upravit nebo obnovit výšku a sílu podhlavníku.

Lněný vzhled obalu a monochromatický retro vzhled dělají z bolstere Satka stylovou pomůcku v jógovém studiu nebo ve vašem domácím jógovém koutku. 

Rozměry: cca Ø 22 x 62 cm
Potah: Bavlněná směs lněného vzhledu s OekoTex Standard 100/2 (č. 2302026 Centexbel)
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester
Náplň: organické špaldové slupky
vyrobeno v Německu
Snímatelný potah se zipem
Hmotnost: cca 4 kg
Návod na praní potahu:
Maximální teplota praní 30°C
Max. 800 ot./min
nedávejte do sušičky

Další Bolstery