2 250 Kč

Podložka na jógu eKO® Lite poskytuje přirozeně přilnavý povrch. Ekologická a biologicky odbouratelná, tato kaučuková podložka pevně podporuje vaši praxi i naši planetu. Seznamte se s podložkou na jógu eKO® Lite. Všechny rohože řady eKO® mají povrch s uzavřenými buňkami, který nikdy neabsorbuje vlhkost. Z tohoto důvodu, pokud se hodně potíte bude se podložka zdát kluzká, proto ji vždy doporučujeme spárovat s jedním z ručníků na podložku, aby absorboval vlhkost a poskytoval extra trakci.   Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: poslední kus skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Podložka na jógu eKO® Lite poskytuje přirozeně přilnavý povrch. Ekologická a biologicky odbouratelná, tato kaučuková podložka pevně podporuje vaši praxi i naši planetu. Seznamte se s podložkou na jógu eKO® Lite. Všechny rohože řady eKO® mají povrch s uzavřenými buňkami, který nikdy neabsorbuje vlhkost. Z tohoto důvodu, pokud se hodně potíte bude se podložka zdát kluzká, proto ji vždy doporučujeme spárovat s jedním z ručníků na podložku, aby absorboval vlhkost a poskytoval extra trakci.  

99% bez latexu. Nedoporučuje se pro osoby s citlivostí na latex. Vyrobeno z přírodního kaučuku.

Hmotnost: 2,3 kg

Rozměry: 180 cm x 61 cm x 4 mm

Vyvíjeno učiteli jógy po více než 4 roky

Technologie Catch-Grip poskytuje dokonalou rovnováhu přilnavosti a oporu, což vám umožňuje plynulý pohyb mezi pozicemi. Vyrobeno z biologicky odbouratelného přírodního stromového kaučuku sklizeného bez amazonské kyseliny s netoxickými pěnivými látkami a barvivy, která nejsou AZO. Použití řady eKO® v horkém prostředí vyžaduje pravidelnou péči, aby byla zachována výkonnost gumy 99% bez latexu.

Udržujte svou eKO® podložku svěží a čistou tím, že ji po každém cvičení otřete pomocí Manduka's Mat Wash & Refresh. Před rolováním nebo použitím podložku otřete čistým hadříkem. Pro měsíční čištění: Udržujte výkon své podložky eKO® aplikací Manduka's Natural Rubber Yoga Mat Restore jednou za měsíc. Nechejte čistič 5 minut stát a poté před rolováním nebo použitím rohož jemně otřete do sucha. Pro důkladné vyčištění: Použijte Manduka's Botanical Mat Cleaner.

NEVKLÁDEJTE řadu eKO® do pračky, protože by to poškodilo podložku. NENAMÁČEJTE ani neponořujte do vody NEPOUŽÍVEJTE solnou metodu na řadě eKO®

Skladování: Nenechávejte podložku vystavenou přímému slunečnímu záření. Pokud je vlhká, nechte podložku před srolováním vyschnout.

Další Novinky