vyprodáno / není v prodeji

Hanuman, syn boha větrů (Váju) a Andžány, byl věrným služebníkem krále Rámy. Po únosu Rámovy ženy Síty prohledal Hanuman celý svět. Na konci své cesty dorazil k nekonečnému oceánu, před nímž se zastavil a ztratil sílu zdolat ho. Hanuman stál před oceánem naprosto oslaben. Nedokázal ho přeskočit. Jeho vojsko bylo zcela překvapeno jeho nerozhodností a bezvládností. Ale věrnost a oddanost Rámovi byly motivací a vzbudily v něm sílu, a tak oceán nakonec přeskočil. Sítu našel a svůj úkol splnil. Objevit v sobě láskyplnou sílu, která ne Celý popis

  • již 21 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Dámské tílko na jógu a volný čas

Hanuman, syn boha větrů (Váju) a Andžány, byl věrným služebníkem krále Rámy. Po únosu Rámovy ženy Síty prohledal Hanuman celý svět. Na konci své cesty dorazil k nekonečnému oceánu, před nímž se zastavil a ztratil sílu zdolat ho. Hanuman stál před oceánem naprosto oslaben. Nedokázal ho přeskočit. Jeho vojsko bylo zcela překvapeno jeho nerozhodností a bezvládností. Ale věrnost a oddanost Rámovi byly motivací a vzbudily v něm sílu, a tak oceán nakonec přeskočil. Sítu našel a svůj úkol splnil.

Objevit v sobě láskyplnou sílu, která není v závislosti na egu rozsahu devastujícího, ale naopak pomocného, se projevuje spirituálním paprskem, který postupným tréninkem z každého z nás může zářit. Být v harmonii znamená: udělat občas krok z komfortní zóny a překonat sebe sama, jako v mytologickém příběhu o Hanumanovi, který objevil sílu skrytou uvnitř sebe samého. Jeho silný duch a srdce ovládly jeho žití, činy a myšlenky. Hanuman je považován v indické mytologii za nesmrtelného, hluboce oddaného a statečného boha s podobou opice. Je to symbol transformace a sebeobětování pro službu vyššímu.

Síla víry, to je mytologický příběh o Hanumanovi. Rozšíříme-li svoje vědomí za hranice omezení (vnímání a ztotožňování se), vystoupíme-li ze zóny komfortu, hranic a vlastních mentálních omezení, objevíme novou cestu a své možnosti. Pozice provaz (hanumanásana) ztělesňuje všechny tyto kvality stejně jako pozice andženeásana (pozice úcty, bojovníci 3) vyjadřující zrození z Andžány.

Další Topy