249 Kč

Bílá šalvěj je považována indiánskými kmeny za nejsilnější čistící rostlinu a tradičně se používá k čištění aury a atmosféry místností a předmětů. Kouř šalvěje má prý euforický účinek a velmi účinně zahání negativní energie a nálady. Bílá šalvěj se používá v mnoha obřadech, rituálech nebo aplikacích, jako jsou potní chýše nebo před meditační praxí. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Bílá šalvěj je považována indiánskými kmeny za nejsilnější čistící rostlinu a tradičně se používá k čištění aury a atmosféry místností a předmětů. Kouř šalvěje má prý euforický účinek a velmi účinně zahání negativní energie a nálady. Bílá šalvěj se používá v mnoha obřadech, rituálech nebo aplikacích, jako jsou potní chýše nebo před meditační praxí.

Na šalvějové vonné tyčinky od Jiri & Friends se používá výhradně ručně sbíraná divoká bílá šalvěj. Vonné tyčinky mají o něco jemnější vůni než kouř z hořících volných svazků šalvěje a údajně mají také jemnější energický účinek. Lze je snáze zapálit, uhasit a později znovu zapálit než obvyklé Smudge Sticks vyrobené ze sušených listů šalvěje.

100% přírodní bez syntetických přísad nebo dřevěného uhlí
pravá, divoce natrhaná bílá šalvěj
bylinná, svěží, kořeněná vůně
silně očistný, euforický
balení obsahuje 15 tyčinek

Další Relaxace a meditace