18. 07. 2017

Dávno jsou pryč časy, kdy podzimní či zimní kolekce znamenala šedou a černou. Reebok se naladil na přírodu, která přeci jen k podzimu hraje trochu jinými barvami než v létě, a využil pestrých geometrických vzorů, rozpustilých kaněk a jemných pudrových barev k tomu, aby co nejvíc rozveselil leckdy pochmurné podzimní období.

Pohodlné střihy legín a topů při cvičení nikde netáhnou a neobtěžují, některé střihy dotažené k dokonalosti metodou seemless, tedy beze švů, to se týká např. nádherného overalu s vykrojenými zády. Jógové mikiny naopak pracují s efektem oversize a zaměřují se na naprosté pohodlí nositelky. Nabízejí se ve dvou barevných variantách, jemně růžové a světlounce zelené, jež skvěle doplňují legíny a podprsenka v duhových barvách.

Reebok samozřejmě pamatuje i na muže a nabízí jim pružné a pohodlné oblečení v materiálech, které dobře odvádí pot z těla a díky technologii Speedwick jej vlákno udrží uvnitř a pokožka tak zůstane suchá. 

Kolekci Reebok si můžete celou prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně v Energy Studiu Václav Krejčík, Uruguayská 11, Praha 2.