21. 04. 2021

Za poslední rok se jógová praxe přesunula ze studií do našich domácností, kam oblíbení lektoři vstupují skrz obrazovky. I když se už všichni těšíme, až se budeme zase pravidelně setkávat ve studiích, určitě neprohloupíte, když si doma vytvoříte své osobní studio jógy. 

Ekologický materiál

Příjemné a úžasně pohodlné jsou podložky vyrobené z korku. Korek je přírodní materiál, získávaný z kůry korkové dubu, který je schopný regenerace a během svého až 180 let dlouhého života zvládne kůru poskytnout několikrát.

Pohodlí pro klouby

Podložky z korku jsou měkké a bývají i silnější, díky tomu vás nebudou tlačit klouby a své oblíbené jógové pozice si můžete užívat ještě o něco déle.

Vlhké dlaně? Korek bude váš nejlepší kamarád

Pokud se vám více potí dlaně a chodidla, je korek správnou volbou. Po kontaktu s vlhkými dlaněmi či chodidly se stává jeho povrch protiskluzovým a přebytečný pot přirozeně vstřebá. Další jeho užitečnou přirozenou vlastností je to, že pohlcuje pachy a zabraňuje šíření bakterií.

Podložku jednoduše vyčistíte

Korek je snadno omyvatelný, nemusíte se tedy bát domácích nehod, když nestihnete podložku včas schovat. Stačí ji omýt hadříkem s čistou vodou nebo můžete použít prostředek na čištění podložek bez olejů.

Chcete-li mít celou výbavu na jógu z korku, může si pořídit i korkové bloky, které jsou pevné a stabilní. 

Pro YOGA MARKET Markéta Kozlová 

973AF5DE-632F-46FA-A439-C21A5BA53C2E.jpeg
A2906082-3EE8-4FB7-B3F3-506D46D8FBCC.jpeg