15. 05. 2024

Představujeme vám novou kolekci Manduka x Gerry Lopez - spojení legendy surfingu a předního výrobce jógových potřeb. Tato unikátní kolekce vznikla díky spojení Gerryho Lopezova nekompromisního ducha a Manduky, která je synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti jógy.

Každý kus této kolekce je vyroben s vášní a péčí, která je pro obě značky charakteristická. Ručníky, podložky a další produkty této kolekce nejsou pouze funkční, ale také vyjadřují životní styl, který spojuje lásku k přírodě s vášní pro jógu.

Gerry Lopez, ikona surfingu a vášnivý praktikující jógy, přináší do této kolekce svou nezaměnitelnou estetiku a filozofii spojení s přírodou. Každý kus je inspirován jeho životem na Havaji a vášní pro harmonii mezi tělem a duší.

Pro každého, kdo hledá spojení s přírodou a hlubší propojení se svým cvičením, je kolekce Manduka x Gerry Lopez tou pravou volbou. Připojte se k nám na cestě k harmonii a rovnováze s touto inspirativní kolekcí, která je zárukou kvality, stylu a duchovního spojení s přírodou.

Surfař, tvarovač, jogín, spisovatel, průkopník a učitel v mnoha ohledech, Gerry „Mr. Pipeline“ Lopez je považován za ikonu ve světě surfování. Mezi jeho mnohé úspěchy a uznání v oblasti surfování patří několik mistrovských titulů, mnoho obálek časopisů, úspěšné podnikání a vydání knih, včetně sbírky příběhů s názvem „Surf is Where You Find It“ a v roce 2022 i filmu o jeho životě, „Jin a Jang Gerryho Lopeze“, produkovaného společností Patagonia Films.

Gerry navštívil svou první lekci jógy v roce 1968 a od té doby se věnuje každodenní praxi. Připisuje józe zlepšení svého surfování - od větší síly a flexibility až po nalézání soustředění a zdokonalení dýchání. Jeho dlouhověkost a vitalita ve vodě i mimo ni jsou pozoruhodné, stejně jako jeho spokojenost a autenticita. Gerry, rodilý Havajec a obyvatel Bend, Oregon ve Spojených státech, je hluboce spojen se všemi ekologickými příčinami a aktivně je podporuje, zejména záchranou a ochranou oceánů.

"Když jsme poprvé potkali Gerryma Lopeze, okamžitě jsme věděli, že jsme narazili na zvláštní duši. Jeho přesvědčení, že jóga může být mocným nástrojem pro řešení problémů komunity, jako je změna klimatu, nás okamžitě oslovilo. Jeho vášeň pro jógu, pocházející od takové legendy surfování, jako je on, je opravdu inspirativní. Sdílíme společnou víru v transformační sílu jógy k vytváření pozitivních změn a jsme nadšeni, že se můžeme vydat na tuto cestu s Gerrym."