14. 10. 2019

Václav Krejčík je známý instruktor jógy a jeden z jejích největších propagátorů v České republice. A i letos přichází se zajímavými novinkami: DVD, diářem a hlavně s jedinečnou knihou, která byla inspirovaná jeho cestováním po Indii:

 

 

DVD Powerjóga pro každý den

Na základě podnětů Václav Krejčík natočil pro domácí praxi dvojDVD i jeho on-line verzi Powerjóga pro každý den, kde s ním najdete 10 sekvencí, včetně jeho kolegů - Katky Bílkové a Jakuba Šambergera.

Diář Žijte jógu 2020 - Plňte si své sny

Při cestách na Havajské ostrovy vznikl diář pro rok 2020 „Plňte si své sny“, který má flexibilní vazbu, formát menší než A5, dostatek místa pro poznámky a zápisky povinností, motivační citáty a také krásné fotky z Havaje.

Kniha Indická ulice, aneb hledání štěstí

Kniha „Indická ulice aneb hledání štěstí“ je věnovaná hloubání uvnitř sebe sama, emocím poznávání a prožitkům z indických ulic, uliček a zákoutí....

Kniha noří svůj děj do Indie, filosofie, hinduismu a mentální jógy. Václav Krejčík miluje filosofii a historii Indie, protože v ní vidí současnost a informace pro seberozvoj. Díky svým cestám nahlíží  do své nekomfortní zóny a učí se z ní žít naplno. Objevuje víru, která mu dává vítr do plachet. Jeho víra v sebe sama, to je zdroj všeho, co dělá a čím je. To podstatné je, že zkouší být sám se sebou v radosti a pohodě. Objevil a postupně přijímá jógovou filosofii jako moudro života. Nejedná se o nic převratného, jen o pravdu, kterou má každý ve svém podvědomí. A tak je zvědomění se ke všemu základem jeho životní spokojenosti, kterou by vás rád nakazil. Podnítil víru ve spokojenost, radost a respekt, protože si myslí, že to je ten základ, který světu a společnosti máme vracet.

Indická ulice, aneb hledání štěstí je jeho první knihou bez jógových ásan. Je o čtení, přemýšlení a cestování po Indii a především o sobě sama. Jeho cílem není kázat jako kněz, říkat pravdy jako guru nebo řečnit jako filosof. Jeho cílem je… inspirování k možnostem, které každý máme.