vyprodáno / není v prodeji

2CD Meditace pro začátečníky autora Václava Krejčíka Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

2CD Meditace pro začátečníky autora Václava Krejčíka

Meditace pro začátečníky

„uvolnění – relaxace – vnitřní síla – motivace“

V životě každého z nás jsou chvíle, kdy pod tíhou únavy, napětí nebo emocí nejsme schopni vyloudit úsměv na rtech. Stává se to jak ženám, tak mužům, bez rozdílu věku, a je jen na nás, jak se v sobě zorientujeme. Budeme-li žít pod nadvládou smyslů, emocí či ztotožňování se s pomíjivými situacemi či objekty a současně budeme vytvářet lpivé vazby k něčemu a někomu, zůstaneme stále v začarovaném kruhu podléhání nebo slepé víry. Přitom by stačilo, kdybychom začali hledat štěstí a radost uvnitř sebe samých. Tyto kvality má duše každého z nás. Je klidná, láskyplná a nezosobněná. Je univerzální a nemá tu či onu podmínku, za které je šťastná.

Přiznáme-li si, že jakékoliv vazby jsou pomíjivé a jediné, co stojí za to budovat, je vlastní niterní prožitek radosti a štěstí, ucítíme v sobě závan uvolnění a klidu. Vnitřní klid a úcta k vnitřnímu vědomí pak budou každodenními společníky na trnité cestě života. Naučíme se respektovat sebe a druhé, budeme spokojení se všemi situacemi, díky nimž se poznáváme. Jsou našimi učiteli, ať mají kvalitu kladnou, nebo zápornou.

Sebepoznávání, sebedisciplína a vitalita nás budou provázet na každém kroku, když se naučíme pracovat se svojí vlastní vnitřní sílou. Každý z nás ji má. Je jen těžké se naučit ji využívat a používat, či směrovat správným směrem. Posloucháme-li hlas své intuice (vnitřní síly), která nás správně navádí, můžeme světem putovat bez velkých klopýtání. Když neslyšíme, narazíme. Ale to je naše učení a díky za něj!

Relaxační a meditační techniky, které vám nabízím na svém novém CD Meditace pro začátečníky, jsou jednoduchými návody pro ty, kteří jen koketují s meditací a nevědí jak na ni, zároveň uspokojí i ty, kteří chtějí vyzkoušet například dlouhý jógový spánek (jóga nidra)

Možná jste se nikdy sami sebe nezeptali, kdo jste?

Možná jste nikdy nepřemýšleli o své duši?

Možná jste nikdy nedávali důraz na své myšlenky?

Možná vám cíle utíkají pod rukama?

Možná se potřebujete jen uvolit a odpočinout si, ale nevíte jak na to?

Možná………!

Track list CD Meditace pro začátečníky

Václav Krejčík

CD 1 (65 minut)

Úvod    
Než začnete   
Kolotoč našich životů

Vysbovoďte se z vnitřní tenze

Uvolněte tělo

O meditaci    
Pozorujte a koncentrujte se

Pozorování dechu 
Pozorování pomíjivosti

Staňte se sami sebou

Splňte si sen

Meditace “Kdo jsem”


2 CD (49 minut)
Rituál večerní očisty  
Rituál sluneční energie 
Rituál smývání 
Jóga nidra (jógový spánek)

Další CD audio - mluvené slovo