vyprodáno / není v prodeji

Dvojdiskové DVD s programem Vinyasa flow powerjógy a Powerjógy fit and slim. Oba programy jsou ideální pro hubnutí, posílení a tvarování postavy. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Dvojdiskové DVD s programem Vinyasa flow powerjógy a Powerjógy fit and slim. Oba programy jsou ideální pro hubnutí, posílení a tvarování postavy.

2 DVD SET Powerjóga Edice

Václav Krejčík

Jóga je charakteristická svou otevřenou náručí pro všechny, kteří se nechtějí nechat spoutat a chtějí poznat a ovládat svoji energii. Vy, kteří toužíte po inspiraci, Vy, kteří chcete pomoci postrčit o kousíček dál, využijte možnost cvičit s novým DVD Václava Krejčíka Powerjóga Edice 2011, na kterém naleznete 2 DVD. První DVD je 60minutová lekce Vinyasa FLOW powerjógy. Druhé DVD je složené z 2 videosekvencí Powerjóga FIT&SLIM zaměřených na hubnutí a tvarování těla a audio návodů pro správné praktikování plného jógového dechu, dechu udždžají. Kdo si potřebuje odpočinout a nabrat síly, může sledovat prožitkovou relaxaci a meditaci „Zastavte se!“.

Díky zaměření pozornosti na místa fyzického těla, zvuk dechu, tělesné a energetické zámky dochází k odpoutání se od okolí a nastává dynamická meditace. Vznášíte se na vlně dechu, kterým se postupně stáváte. Jógové ásany rozvíjené v rytmu dechu, nácvik plného jógového dechu a dechu udždžají, skoky a energické přechody, vinyasa jóga v sekvencích příbuzných ásan, dynamické sestavy pro rozproudění energie, to je nové DVD Powerjóga Edice 2011, které vychází 7. listopadu 2011 v edici JÓGA DNES.

Vinyasa FLOW Powerjóga je dynamické cvičení založené na spojení plynulého a jemného dechu s pozicemi (vinyasa) a vytvoření jednoty těla, mysli a duše. Během dynamického cvičení, s cílem zpomalit dech a šetřit práci srdce, zůstává člověk na 5 nádechů a výdechů v pozici a dynamicky, avšak plynule, rozvíjí vždy předcházející pozici. Jednotlivé sestavy jsou prokládány krátkými vinyasami (například sestava súrja namaskár), které rozproudí energii a zahřejí organismus. Pak opět dochází k zastavení se v pozicích a pozorování vnitřního klidu. Polohy těla a jeho pohyby všemi směry vytvářejí proud energie, která proudí celým tělem a dokonale pročistí celý organismus a mysl. Hlavním cílem je pročistit tělo (zbavit je nečistot, toxinu, usazenin a přebytečného tuku), povzbudit imunitu a posílit kardiovaskulární systém, souměrně protáhnout a posílit svaly celého těla, aby zůstalo funkční a vitální.

Vinyasa styl jógy je efektivní pro zvýšení fyzické i psychické kondice. Uspokojí všechny, kteří již cvičí a kterým se jóga líbí natolik, že se stala jejich životním stylem. Ač se jedná o silové cvičení jógových ásan a na první pohled náročných pozic a variací, lehkost a „tanec“, které se ve vinyase projevují, způsobují obnovení energie a pocit uvolnění. Koncentrace a disciplína jsou důležitými podmínkami pro správné cvičení vinyasa jógy. Stačí nenásilně a plynule dýchat, zapojovat tělesné zámky (bandhy) především uddijánu a mullu, řídit se pravidly nenásilí a nesoutěžení, a Vinyasa FLOW powerjóga obnoví prudění životní energie.

 

Nechte se inspirovat krásou jógy!

 

Partneři DVD:

VZP, synlab czech, Whirlpool, Ego Cereal,, Energy Studio Václav Krejčík, Energy Obchod, PR agentura RHA, rádio Bonton, Sport & Wellness Management, časopis JÓGA DNES.

Další DVD jóga