vyprodáno / není v prodeji 7 599 Kč
70 %

Venku sněží, prší nebo je dokonce krupobití. Této funkční bundě delšího střihu to nevadí. S nepromokavou prodyšností, vodotěsným prošitím a veganskou výplní zachycující teplo, můžete jít kamkoli. To vše v ultra lehkém a stylovém designu udržitelné módy. Má dvě kapsy na zip a úložné pouzdro (ze stejného materiálu a barvy jako bunda) a lze ji složit do malého balíčku, takže je skvelá i na cestování. Materiály a tkaniny: Izolace Vegan Loftech ™ Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Bunda Hudson Long

Venku sněží, prší nebo je dokonce krupobití. Této funkční bundě delšího střihu to nevadí. S nepromokavou prodyšností, vodotěsným prošitím a veganskou výplní zachycující teplo, můžete jít kamkoli. To vše v ultra lehkém a stylovém designu udržitelné módy. Má dvě kapsy na zip a úložné pouzdro (ze stejného materiálu a barvy jako bunda) a lze ji složit do malého balíčku, takže je skvelá i na cestování.

Materiály a tkaniny:

Izolace Vegan Loftech ™ - nejbližší syntetická izolace k přirozeným vlastnostem peří, která byla dosud vyvinutá. Vlákna v různých tvarech a velikostech, přiléhající k sobě a tím zachycují teplo.

Látka: 100% POLYESTER, vodotěsné prošití

Vyrobeno pouze ze syntetických materiálů. 100% bez zvířat - bunda je veganská.

Tepelné hodnocení: 0 ° C a vyšší

Další Slevy