vyprodáno / není v prodeji

Termofor je jedním z nejlepších nástrojů pro úlevu od stresu. Kombinace hřejivé lahve a masky na oči Vám přináší relaxaci a klidný spánek v kteroukoliv denní hodinu, jak doma tak i na cestách. Maska na oči je navržena tak, aby vám poskytla hlubší regenerační spánek. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Comfort Set - Holistic silk Jade Silk Velvet

Termofor je jedním z nejlepších nástrojů pro úlevu od stresu. Kombinace hřejivé lahve a masky na oči Vám přináší relaxaci a klidný spánek v kteroukoliv denní hodinu, jak doma tak i na cestách.

Maska na oči je navržena tak, aby vám poskytla hlubší regenerační spánek. S uklidňujícím přírodní sušenou levandulí a dvěma pohodlnými stuhami, které blokují veškeré světlo, abyste dosáhli okamžitých výsledků. Hřejivé lahve  zůstávají jednou z nejlepších pomůcek pro úlevu od stresu a bolesti.

Maska na oči ​​je navržena ergonomicky a lehce spočine na lícních kostech a na čele pro maximální pohodlí s měkkými sametovými pásky, které se lehce přizpůsobí a neomezují vás. Tato oční maska ​​eliminuje veškeré světlo, napomáhá hlubokému regeneračnímu spánku, ideální pro osoby trpící nespavostí, úzkostí a migrénou. Plněná čistě sušenou levandulí, je známo, že snižuje srdeční frekvenci, krevní tlak a okamžitě podporuje relaxaci.

Naše lahvička na horkou vodu je pokryta super jemným hedvábným sametem a luxusním podšívkou z bavlněného sametu.

Rozměry masky na oči: 24 cm x 12 cm

Rozměry lahve: 38 cm x 26,5 cm

Péče: Povrch masky na oči můžete očistit navlhčeným hadříkem nebo prát v pračce na 30 stupňů s jemným čisticím prostředkem. Kryt lahve s horkou vodou lze prát v pračce na 30 stupňů s jemným čisticím prostředkem. Před praním nebo suchým čištěním vyjměte sáček s levandulí.

K plnění lahve nepoužívejte vroucí vodu ani vodu nad 80 stupňů a naplňte ji pouze na maximum 2/3.

Další Přikrývky na oči