1 299 Kč

Elegantní ultrazvukový prostorový difuzér vůně vyrobený z keramiky a korku Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: poslední kus skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Elegantní ultrazvukový prostorový difuzér vůně vyrobený z keramiky a korku

Přírodní materiály a jednoduchý nadčasový design charakterizují aroma difuzér LEALIA. Korkový podstavec a keramický zvonek vykouzlí útulnou atmosféru a navodí dobrou náladu už jen pohledem na ně. Ultrazvukový difuzér od Jiri & Friends je stylový a kvalitní a díky svému nadčasovému přírodnímu designu se hodí do každého interiéru. Je perfektní pro aromaterapii a je ideální do menších prostor, jako je ložnice, kuchyň nebo pracovna.

Difuzér pomocí ultrazvuku distribuuje éterické oleje za studena v jemné mlze a ve velmi krátké době tak šíří vámi zvolenou vůni po místnosti. Bez éterických olejů můžete také jednoduše použít difuzér k zajištění dobré a příjemné vlhkosti. Ultrazvukový difuzér má nádržku na vodu o objemu 60 ml. To na první pohled nezní moc, ale při nepřetržitém používání difuzér vydrží asi 3 až 4 hodiny. Jakmile je voda v nádržce spotřebována, funkce auto-stop zajistí její automatické vypnutí. Difuzér Lealia obsahuje LED osvětlení v různých barvách, které lze také vypnout.

Aromaterapeutický difuzér je velmi tichý při používání, díky čemuž je velmi vhodný do ložnice. Před prvním použitím si přečtěte uživatelskou příručku v balení.

Pokojový difuzér vůně pro malé místnosti, jako jsou ložnice, kuchyně a pracovny
Pro tiché odpařování vody s éterickými oleji
Přepínatelné LED osvětlení s různými barvami
Nádržka na vodu 60 ml pro nepřetržitý provoz 3-4 hodiny
Funkce automatického zastavení, když je nádržka na vodu prázdná

Další Novinky