79 Kč

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/ Exotická a všemi barvami hrající titulka vydání dubnového Spe Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes Speciál duben 2019

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/

Exotická a všemi barvami hrající titulka vydání dubnového Speciálu znamená jediné – tentokrát budeme cestovat!

Vychutnejte si svět! – to je hlavní téma, které udává tempo obsahu celého čísla. Reportáž o digitálním nomádství vás přesvědčí, že skloubit práci a cestování rozhodně není nemožné.

Připravili jsme pro vás náhled do čtyř naprosto odlišných zemí s rozmanitými kulturami – Indie, Indonésie, Řecka a Islandu. A protože k cestování neodmyslitelně patří i lokální kuchyně, v druhé části vás opět čeká 40 receptů na vegetariánské, veganské a bezlepkové pokrmy. Samozřejmě nebudou chybět ani chutné dezerty.

Pokud často cestujete, jistě oceníte naši interaktivní přílohu, kde naleznete jógový kvíz či křížovku pro volný čas, ale i jógové tipy, jak přežít dlouhé cestování bez bolavých zad a následků jet lagu.

Další SPECIÁL Jóga dnes