79 Kč

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/ Meditace & Relaxace – to je hlavní téma v pořadí třetího v Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes Speciál říjen 2019

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/

Meditace & Relaxace – to je hlavní téma v pořadí třetího vydání tohoto roku, které plně souzní s podzimní náladou i barvami. Podzim a zima je ve znamení zastavení se, soustředění se na sebe a na svou duši, a ve znamení relaxace a uzemnění.

Můžete se těšit na interaktivní přílohu Průvodce meditací, Meditace podle ájurvédské dóši či Meditace šamatha. Pokud jste doposud nenašli k meditaci cestu, náš Speciál vás navede, poskytne potřebné popostrčení a dokáže vám, že meditovat můžete i vy.

Chybět nebude 40 zdravých receptů na vegetariánské, veganské a bezlepkové pokrmy. Při podzimní relaxaci si můžete zpříjemnit chvíle přípravou sladkých, zdravých dezertů a nebo si zacvičit jógu podle některé z našich sestav – třeba v posteli!

Další SPECIÁL Jóga dnes