vyprodáno / není v prodeji

Nejluxusnější spánková maska ​​vyrobená z oceňovaného ergonomického designu má na obou stranách Mulberry Silk, aby poskytla skutečně krásný spánek. Přirozeně neabsorpční hedvábná podšívka aktivně pomáhá předcházet nočnímu zvrásnění obličeje a dehydrataci, takže je ideální pro citlivou a zralou pokožku. Mulberry Silk free Friction free je známý tím, že ve srovnán Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Levandulová maska

Nejluxusnější spánková maska ​​vyrobená z oceňovaného ergonomického designu má na obou stranách Mulberry Silk, aby poskytla skutečně krásný spánek. Přirozeně neabsorpční hedvábná podšívka aktivně pomáhá předcházet nočnímu zvrásnění obličeje a dehydrataci, takže je ideální pro citlivou a zralou pokožku.

Mulberry Silk free Friction free je známý tím, že ve srovnání s bavlnou snižuje poškození pokožky a vlasů až o 50% a je doporučován odborníky na krásu a kadeřníky na ochranu pokožky a vlasů.

Maska plně zabraňuje přístupu světla, dopřeje vám naprostou tmu a napomáhá tak ke kvalitě vašeho spánku.

Maska je napuštěna levandulovou vůní pro větší pocit odpočinku a uvolnění.

Rozměry masky: 24 cm x 12 cm

Chraňte masku před přímým slunečním svitem, mohl by dojít k poškození hedvábného povrchu, respektive ke ztrátě barvy. Levandulová vůně časem vyprchá, stačí ji doplnit jemným pokapáním éterickým olejem z vnitřní bavlněné strany.

Péče: Povrch oční masky můžete čistit vlhkým hadříkem nebo prát v jemném prostředí při teplotě 30 stupňů za použití jemného čisticího prostředku.

Další Přikrývka na oči