vyprodáno / není v prodeji 5 899 Kč
20 %

Luxusní a zároveň lehká podložka na jógu, plná jemných skutečných sušených květů levandule, má protiskluznou základnu a vrchní fleecovou stranu, která poskytuje perfektní pohodlí. Podložka je vhodná na hatha jógu, restorativní jógu, kundalini a Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Podložka na jógu Holistic silk

Luxusní a zároveň lehká podložka na jógu, plná jemných skutečných sušených květů levandule, má protiskluznou základnu a vrchní fleecovou stranu, která poskytuje perfektní pohodlí.

Podložka je vhodná na hatha jógu, restorativní jógu, kundalini a jin jógu, meditaci a pliates. Nebo ji jednoduše využijete k odpočinku na konci dne!
Podložka spojuje pohodlí, krásu a praktičnost, aby vám pomohla vytvořit posvátný prostor pro vaši praxi, zatímco se uvolňuje vůně levandule během jejího používání.

Ideální pro relaxaci po dlouhém dni; prostě ji rozbalte, lehněte si, protáhněte se, dýchejte a relaxujte.

Veganské podložky na jógu jsou dodávány také s pohodlným popruhem (skutečný design postrojů se může lišit od znázorněného).
Rozměry: 180 cm x 63 cm
Hmotnost: 1,5 kg

Péče: Podložku je možné prát na 30 ° v pračce.

Levandule začne po pravidelném praní postupně mizet, proto doporučujeme pokapat levandulovým éterickým olejem na straně rouna, aby se zachovala příjemná vůně.

Barva popruhu na podložce se může lišit.

Další Podložky Holistic Silk