vyprodáno / není v prodeji

Luxusní a zároveň lehká podložka na jógu, plná jemných skutečných sušených květů levandule, má protiskluznou základnu a vrchní fleecovou stranu, která poskytuje perfektní pohodlí. Podložka je vhodná na hatha jógu, restorativní jógu, kundalini a Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Podložka na jógu Holistic silk

Luxusní a zároveň lehká podložka na jógu, plná jemných skutečných sušených květů levandule, má protiskluznou základnu a vrchní fleecovou stranu, která poskytuje perfektní pohodlí.

Podložka je vhodná na hatha jógu, restorativní jógu, kundalini a jin jógu, meditaci a pliates. Nebo ji jednoduše využijete k odpočinku na konci dne!
Podložka spojuje pohodlí, krásu a praktičnost, aby vám pomohla vytvořit posvátný prostor pro vaši praxi, zatímco se uvolňuje vůně levandule během jejího používání.

Ideální pro relaxaci po dlouhém dni; prostě ji rozbalte, lehněte si, protáhněte se, dýchejte a relaxujte.

Veganské podložky na jógu jsou dodávány také s pohodlným popruhem (skutečný design postrojů se může lišit od znázorněného).
Rozměry: 180 cm x 63 cm
Hmotnost: 1,5 kg

Péče: Podložku je možné prát na 30 ° v pračce.

Levandule začne po pravidelném praní postupně mizet, proto doporučujeme pokapat levandulovým éterickým olejem na straně rouna, aby se zachovala příjemná vůně.

Barva popruhu na podložce se může lišit.

Další Novinky