22. 04. 2024

Kniha, ale i průvodce, který má sílu transformovat váš každodenní život - Deník pro meditační čtení a psaní (speciální cena 489 Kč), který je zasvěcením do světa meditace, relaxace a sebepoznání, práce se sebou sama s cílem, aby hlava (mysl) nerušila přirozenou krásu. Každá stránka této knihy vás provede krok za krokem skrze dechové, relaxační a meditační techniky každým dnem, stejně jako uvolněním mysli a objevením nové cesty vnitřní spokojenosti. Naučíte se, jak efektivně pracovat s vaší myslí, emocemi a mentálními stavy, abyste našli klid a pohodu, které se projeví nejen na vašem mentálním, ale i fyzickém zdraví.

Kniha obsahuje i praktické návody na domácí cvičení jógy s konkrétními sestavami pro zdravá záda, lepší spánek a energetizující ranní rutinu. Ať už jste začátečník nebo pokročilý v meditačních praktikách, najdete zde ověřené a cenné rady i praktické postupy, které můžete snadno začlenit do svého denního života.

OBJEDNAT KNIHU ZDE.

Čtenáři, kteří tuto knihu již objevili, hovoří o objevení tvůrčí síly v sobě sama, která vede k vnitřní spokojenosti a jasné mysli ve světě, ve kterém žijeme - neustále proměňujícím se vnějším prostoruskrze který objevili svůj vnitřní neměnný stav stability, jistoty a klidu v životě. Vědomá práce se sebou sama s vlivem okolí vede k hlubšímu pochopení a lepšímu řízení svých reakcí, což má pozitivní vliv na osobní i profesní život.

Deník pro meditační čtení a psaní“ není jen kniha, je to každodenní společník na cestě za lepším pochopením sebe sama a světa, který vás obklopuje. Dopřejte si možnost znovuobjevit radost a světlo ve vašem životě a připojte se ke čtenářům, kteří již mají knihu v oblibě. Tento deník se stane vaším neocenitelným pomocníkem v cestě za duševním a tělesným zdravím. Staňte se mistrem své mysli a těla s pomocí jedinečného průvodce, který vám změní život k lepšímu.

Ať se vám daří.

Vašek