499 Kč

PŘEDPRODEJ pro prvních 150 objednávek za zvýhodněnou cenu 499,-Kč Celý popis

  • již 22 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: předprodej


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

PŘEDPRODEJ pro prvních 150 objednávek za zvýhodněnou cenu 499,-Kč

Ojedinělý projekt v rámci edice Žijte jógu - DENÍK pro meditační čtení a psaní autora Václava Krejčíka vychází 21.3.2023. 
Můžete psát a číst, učit se z odpovědí na otázky a díky vašim odpovědím zahájíte svojí cestu #mujzivotsjogou. 
Nedatovaný diář, denní, týdenní, měsíční deník s otázkami i prostorem pro sebevyjádření, teorie a praxe jógy mysli, citáty, jógové tipy a psychologická inspirace, sestavy pozic pro domácí cvičení, motivační samolepky a pohlednice …to vše potěší vaši duši a rozjasní mysl.

DENÍK pro meditační čtení a psaní – MŮJ ŽIVOT S JÓGOU – vás provede jógou mysli v praxi a během této cesty vás nauči, jak si v žité každodennosti uvědomovat sebe sama. Najdete v něm mnoho teoretických podnětů nejen pro vlastní práci s „hlavou“, ale i s tělem tak, aby byly propojené a vzájemně vyladěné. K těmto účelům slouží jak otázky směřující k zapisování, tak inspirační citáty fungující jako chutná potrava pro duši, tak i praktické volné stránky pro zapisování, jógové sestavy pro domácí cvičení, nápady pro relaxaci a meditaci. Otázky a tipy pro praxi vedou k rozjasnění myslí, poznávání sebe sama a k tomu, že sami sebe budete učit. Na vás je, zda si DENÍK budete jen pročítat, nebo se do utváření jeho podoby k obrazu svému aktivně zapojíte. 

Společně s DENÍKEM najdete klíč k péči o udržování pozitivní mysli a pocitu štěstí nezávislého na vnějších podmínkách. Poznáte zákoutí své vlastní mysli, možné překážky, které se v ní nacházejí, a samozřejmě také způsoby, jak s nimi pracovat a odstranit je.

Aby vše drželo pohromadě, je DENÍK opatřen gumičkou přes titulní stránku. Jeho nedílnou součástí jsou 4 pohlednice jógových symbolů a motivační samolepky (stickery) pro označování vašich zápisků.

Václav Krejčík dodává: „Já miluji všechno, do čeho mohu psát. Zaznamenávám si myšlenky, co mi běží hlavou, a často v těchto záznamech naleznu i něco, s čím je možné nebo nutné pracovat. DENÍK může zprostředkovat systematickou práci na sobě sama, anebo ho lze využít jen k zapisování a ruční tvorbě. Práce rukou při psaní a proces čtení z papíru v nás podporují kreativitu a jemnou motoriku. Ty k životu patří, a tak přijměte mé pozvání k tvořivosti v rámci DENÍKU Můj život s jógou.“

 

Obsah

K ZAPISOVÁNÍ

O čtení a psaní

Odhalte sebe sama

Deník - můj život s jógou

Plánujte

Mé cesty

Den, týden, měsíc

 

KE ČTENÍ

Moje cesta jógou

Jóga, mozek a mysl

Tvořte svou pozitivní realitu

Sám sobě oporou

Udržitelná jógová praxe

Štěstí a spokojenost

Cesta je cíl

O deníku

Další Knihy a balíčky