vyprodáno / není v prodeji

KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Má doslova raketový nástup a rychle vás "postaví na nohy". Stačí jen jedna dávka denně! Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. KOMBE ROYAL obsahuje nejúčinnější ženšen. Na tento druh existuje nejvíce klinických dat a je to nejlepší adaptogen na světě. "KOMBE je zdravý čaj, kter Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Čaj Kombe Royal 10 ks

KOMBE ROYAL je 100% extrakt ze šestiletého červeného korejského ženšenu. Má doslova raketový nástup a rychle vás "postaví na nohy". Stačí jen jedna dávka denně! Oproti klasickému KOMBE je KOMBE ROYAL velmi silná "bojová" verze. KOMBE ROYAL obsahuje nejúčinnější ženšen. Na tento druh existuje nejvíce klinických dat a je to nejlepší adaptogen na světě.

"KOMBE je zdravý čaj, který se pije pravidelně, pak funguje dlouhodobě a preventivně. V případě, kdy ale přeceníte své síly a „odhalíte se“ infekci, nemusí rychle „podržet“. V tu chvíli nasaďte KOMBE ROYAL, protože funguje raketově. KOMBE Royal je vhodné užívat i jako kúru v případě níže zmíněných případech. Funguje i jako jednorázové dodání energie či nabuzení." PharmDr. Lucia Havlíková.

Ženšen pravý obsažený v KOMBE ROYAL a klinické studie:

Dodává energii pro tělo i mysl - užívejte 1x denně po dobu 3 měsíců

Snižuje psychickou únavu - užívejte 1x denně po dobu 8 týdnů

Zlepšuje paměť, koncentraci i rychlost myšlení - užívejte 1x denně po dobu 3 měsíců

Zvyšuje libido a erekci u mužů - užívejte 1x denně po dobu 12 týdnů

 

Podpora u dýchacích potíží - užívejte 1x denně po dobu 3 měsíců

Podpora vakcinace proti chřipce, zvyšuje účinnost vakcíny - 1x denně po dobu 3 měsíců, zejména u starší populace

Zkracuje dobu nachlazení (škrábání v krku, rýma, kašel, únava...) - 1x denně po dobu 5-7 dnů

KOMBE Royal je extrakt vytvořený s mimořádnou péčí a znalostí.  Vznikl v naprosté symbióze přírody, lidského umu a nejnovější technologie. Je vhodný pro všechny, kterým na sobě opravdu a velmi záleží.

Pan Kim - muž, který spolu se svými kolegy osobně sází semínka ženšenu a péči o ně věnuje celý svůj život. Podobně jako lze číst v letokruzích stromů, tak tomu je u kořenů ženšenu, které sílí každým rokem svého růstu. V jejich největší "síle", po šesti letech, je farmáři ručně sklízejí, šetrně třídí a následně zpracovávají ve vodní páře a suší za přísných podmínek. Celý proces je chráněn několika staletími prověřeným patentem. Stejně tak i KOMBE Royal.

Před použitím protřepejte. 1 sáček nařeďte ve 100 ml teplé /ne vroucí/ vody. Je možné osladit přidáním medu či jiného sladidla. Neohřívejte v mikrovlnné troubě v původním obalu.

Doporučené dávkování: Dospívajícím od 12 do 15 let se doporučuje poloviční dávkování. Starší 15 let užívají 1 sáček denně. Nepřekračujte denní dávkování. Přípravek není náhradou pestré stravy.

Když máte pocit, že na Vás něco "leze", nasaďte 1 x denně 1 sáček Kombe Royal po dobu potřebnou k dosažení ústupu příznaků.

Není určeno dětem do 12 let, těhotným ani kojícím ženám.

Doplněk stravy.

1 sáček obsahuje: 10 ml extraktu šestiletého červeného ženšenu, 3000 mg účinných látek. Obsah saponinů Rg1, Rb1 a Rg3: 7 mg/g. Celkový obsah saponinů: 70 mg/g. Pomocné látky: čištěná voda.

Další Novinky