109 Kč

Základem čaje "Zklidnění žaludku" je ajurvédská receptura složená z koření a bylin, o kterých je známo, že podporují trávení. Ajurvédská tradice učí, že vhodná kombinace jídla a bylin může ovlivnit, to jak se po jídle a celý den cítíme. Tento čaj obsahuje fenykl, lékořici a mátu, jichž si v ajurvédské tradici cení pro jejich blahodárný vliv na zažívání. Zahřívací koření jako kardamom, koriandr, zázvor a černý pepř uvádí tuto lahodnou směs do rovnováhy. Připravte si šálek čaje "Zklidnění žaludku" a vychutnejte jej během či po jídle. Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vro Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Čaj Yogitea Stomach Ease -Zklidnění žaludku BIO

Základem čaje "Zklidnění žaludku" je ajurvédská receptura složená z koření a bylin, o kterých je známo, že podporují trávení. Ajurvédská tradice učí, že vhodná kombinace jídla a bylin může ovlivnit, to jak se po jídle a celý den cítíme. Tento čaj obsahuje fenykl, lékořici a mátu, jichž si v ajurvédské tradici cení pro jejich blahodárný vliv na zažívání. Zahřívací koření jako kardamom, koriandr, zázvor a černý pepř uvádí tuto lahodnou směs do rovnováhy. Připravte si šálek čaje "Zklidnění žaludku" a vychutnejte jej během či po jídle.

Příprava: Nálevový sáček čaje přelijte 300 ml vroucí vody. Nechte louhovat 4-6 minut, pro silnější chuť a aroma nechte louhovat déle.

Množství: 17 x 1,8 g

Složení: kardamom*, fenykl*, koriandr*, ječný slad*, lékořice*, máta peprná*, zázvor*, skořice*, černý pepř*, hřebíček*.

*= z kontrolovaného ekologického zemědělství.

BIO, bez lepku, bez laktózy, vegan.

Další Čaje Yogitea