299 Kč

V rámci 2CD ŽIJTE JÓGU – Mindfulness vám nabízím teoretické a praktické postupy jak trénovat svou pozornost a rozvíjet své schopnosti. Audioprogram prvního CD ŽIJTE JÓGU obsahuje vybrané a rozš Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

2CD Žijte Jógu – Mindfulness

V rámci 2CD ŽIJTE JÓGU – Mindfulness vám nabízím teoretické a praktické postupy jak trénovat svou pozornost a rozvíjet své schopnosti.

  • Audioprogram prvního CD ŽIJTE JÓGU obsahuje vybrané a rozšířené části knihy Žijte jógu, které jsou doplněné o nové a podnětné texty zabývající se specifickými tématy života. Okusíte cestu seberozvoje pomocí eticko-morálních doporučení (jama) a podpoříte svůj vnitřní zdroj. Inspirujete se v tom jak harmonizovat svůj osobní i pracovní život. Inspirace a motivace – to je základ prvního CD, které se zabývá momentem TEĎ a TADY, mindfulness (všímavost) a příklady i zamyšleními, které se dotknou vaší mysli a budou rezonovat.
  • Audioprogram druhého CD JÓGOVÁ PRAXE obsahuje pravidla praxe jógy, techniky dynamického a harmonizačního dechu, jednoduché
  • Ve vloženém plakátku ŽIJTE JÓGU PLÁN vám přináším návod na osobní praxi powerjó Můžete si ho položit na svou podložku a bez listování v knize podle něj cvičit.

CD stačí vložit do přehrávače, posadit se a poslouchat, stejně jako praktikovat. Nějaká informace v mysli uvízne, a tak ji tam nechte pobýt a meditujte o ní. Jen pozorujte, co vám s touto „nitkou“ přichází do prostoru vaší mysli.

Vzít za kliku a otevřít dveře, vstoupit do nitra a jen být. To se jednoduše řekne, ale kdyby to bylo tak jednoduché jako otevřít a zavřít ... být sám sebou, pobývat v míru se sebou samým a radovat se z maličkostí i všedností, byl by v přítomnosti každý. Prožívání momentu „teď a tady“ je úkol každého dne a „mindfulness“ k přítomnosti otevírá cestu. Buďte pozorní a žijte s vědomím momentu, který se může s každým dalším nádechem a výdechem změnit,“ dodává k tématu CD, autor, Václav Krejčík.

Obsah

1. CD Žijte jógu

Teď a tady

Objevte svůj vnitřní zdroj

Když pracujete, pracujte

Objevte svou tvář

Mindfulness – všímavost

Mindfulness – tipy

2. CD Jógová praxe

Objevte celistvost

Najděte svůj střed

Dýchejte a uvolněte se

Osobní jógová praxe

Meditace

Bonus: Plakát o rozměrech 360 x 480 mm – ŽIJTE JÓGU PLÁN

Celkový čas: 95 minut

Další CD audio - mluvené slovo