vyprodáno / není v prodeji

Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh

Kniha je osobitým deníkovým cestopisem se  zajímavými filozofickými postřehy a s dějově napínavou poetikou. Kniha mapuje vnitřní i vnější cesty autorky do Indie, které se odehrály během let 2014–2016. Hlavní představitelka knihy není typickým hledačem dobrodružství na cestách. Svou cestu začíná trochu neuroticky spíše v úzkostech a nejistotách, přesto zažívá celou řadu zajímavých zvratů, svou situaci navíc často glosuje s černým humorem a nadsázkou.

Ať už hrdinka své nečekané životní situace přijímá či odmítá, postupně jí začnou prostupovat její vlastní vnitřní imaginace, které se zhmotní v tajemném příběhu Anny, který celou knihu zakončuje.

Kdo je Tereza Ghose?

Autorka, lektorka, vypravěčka. V roce 2013 vydala své první autorské CD Azaret, které obsahuje mluvené slovo, sestávající z její poezie, spolu s atmosféru tvořícími originálními hudebními podklady.

Mezi lety 2014–2016 podnikla řadu cest do Indie, které jí změnily život, pomohly jí znovu přehodnotit své kulturní vzorce, strachy a veškeré podmíněné reakce, které ji bránily v rozvoji osobní svobody.

Z těchto cest vznikla cestopisně deníková poetická kniha: Jako pták ses narodila – Můj velký indický příběh, která vyšla v listopadu 2016.

Je akreditovanou pohybovou lektorkou a v současné době pořádá imaginativní, hravé semináře a workshopy s tematikou: Pohyb – Hlas – Příběh: Medicína divokosti.

www.taite.cz

Další Životní styl