vyprodáno / není v prodeji

Listopadové číslo s tématem Anděl a ďábel / Světlo a stín Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Listopadové číslo s tématem Anděl a ďábel / Světlo a stín

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/

Také polaritou by se dalo nazvat téma podzimně-vánočního vydání Jóga Dnes, které vychází 4. 11. 2019.

Světlo a stín, radost a smutek, bílá a černá – vše se míchá v našich emocích, a vnáší tak do našich životů občas pocit, jako bychom žili na houpačce. Jednou jsme dole a pak nahoře. Často hledáme trvalé štěstí a zapomínáme na přirozený chod vesmíru, na moment tady a teď. V novém vydání lifestylového časopisu Jóga Dnes se věnujeme tipům a návodům na získání klidu, nadhledu a objevení radosti uvnitř sebe sama a respektování chodu věci, jak přicházejí. Nechejte vše plynout, věřte si, dejte důvěru i svým andělům a jděte naplno do každého nového dne. Stojí to za to.

V časopise přinášíme rozhovor s hercem Radúzem Máchou a jeho ženou, baletkou, Martou. Zacvičit si můžete dynamickou sestavu pro rozproudění energie, nebo se ponořte do posledních dílů letošních seriálů, objevte krásu bylinek a vůní, inspirujte se svátečními recepty a užijte si zimní svátky v klidu a pohodě! A nezapomínejte, že: „Krása vychází zevnitř.“ I o Vánocích.

Další Jóga DNES