99 Kč

Zářijové číslo lifestylového časopisu se zaměřuje na nejaktuálnější témata. Trápí vás environmentální žal? Zajímá vás, co vše můžeme v běžném životě jednoduše udělat proto, abychom zanechali naši planetu i pro další generace v lepší kondici? V aktuálním čísle pátráme právě po těchto odpovědích. Přineseme vám témata, jako je „zelená“ jóga, přehled udržitelných – většinou rodinných – firem, které se věnují poctivé produkci: od kosmetiky přes oblečení až po stravování nebo třeba, nebo téma jak cestovat (nejen za jógou) co nejšetrněji.  Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Zářijové číslo lifestylového časopisu se zaměřuje na nejaktuálnější témata. Trápí vás environmentální žal? Zajímá vás, co vše můžeme v běžném životě jednoduše udělat proto, abychom zanechali naši planetu i pro další generace v lepší kondici? V aktuálním čísle pátráme právě po těchto odpovědích. Přineseme vám témata, jako je „zelená“ jóga, přehled udržitelných – většinou rodinných – firem, které se věnují poctivé produkci: od kosmetiky přes oblečení až po stravování nebo třeba, nebo téma jak cestovat (nejen za jógou) co nejšetrněji. 

V Plánu JD se pro změnu věnujeme otázkám vitality a hormonální rovnováhy. Lze jógou podpořit cyklus v ženském těle? Proč je důležitá pro teenagery i pro ženy „na přechodu“? Zaměřili jsme se na nejen na jógu, ale i na cyklické pochody v ženském těle, přechodové rituály a transformační procesy. Vyšlo nám z tohoto zkoumání jediné – jóga je životabudič v každém věku. Tradicí se již stala řada jógových sestav – včetně fotografického doprovodu. Horoskop, soutěž, kaleidoskop a tipy na jógové výlety u nás i v zahraničí.

Rozhovor nám unikátně – těsně po své svatbě – poskytla stand-up komička a nově také spisovatelka Adéla Elbl. Jaká byla její svatba, proč miluje dlouhé pochody a jaké jsou její radosti a neřesti se dozvíte v titulním rozhovoru. A ještě jeden bonus nabízí zářijové číslo: rozhovor nám poskytnul i Václav Krejčík, majitel Energy Studia, Power Yoga Akademie i časopisu Jóga Dnes. Jak se ohlíží za dvaceti lety s jógou, co mu přinesla a jaké má další plány se dozvíte již brzy. Zářijové číslo totiž vychází 5. 9. 2023. Těšíme se na vaše reakce!

Další Jóga DNES