99 Kč

Prázdninové vydání lifestylového časopisu Jógy Dnes vychází již na konci června a letní atmosféra z něj jen čiší. V hlavním tématu jsme svou pozornost upřeli nejen na smysly, smyslnost, ale i na prožitky, rituály, relaxaci – zkrátka přinášíme všemožné nápady, poznatky a tipy, jak si léto užít opravdu smyslu-plně. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: skladem


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Prázdninové vydání lifestylového časopisu Jógy Dnes vychází již na konci června a letní atmosféra z něj jen čiší. V hlavním tématu jsme svou pozornost upřeli nejen na smysly, smyslnost, ale i na prožitky, rituály, relaxaci – zkrátka přinášíme všemožné nápady, poznatky a tipy, jak si léto užít opravdu smyslu-plně.

Velmi otevřený rozhovor nám poskytla herečka Michaela Maurerová, která hovoří nejen o životě po čtyřicítce a mateřství, ale také o životě se sociálními sítěmi a lásce k józe. 

Zkoumáme, jak si rozumí jóga, umělá inteligence a virtuální realita, nebo třeba jóga a udržitelnost

Přinášíme řadu rozmanitých sestav – fasciální jógu, prána vašja jógu, sestavu pro pravidelnou praxi, záclonovou sestavu.

V rubrice Plán JD se věnujeme především letnímu jógování – venku, na cestách, s podložkou nebo bez, s dítětem nebo na festivalu. Speciální přílohou je pak osm stran o cestování po Rakousku a jako vždy na čtenářky a čtenáře čekají pestré a zdravé recepty, ájurvéda, horoskop, soutěž a kaleidoskop.

Červencová Jóga Dnes je na obzoru a tak pojď, léto!

Další Jóga DNES