vyprodáno / není v prodeji

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/ Je to neskutečná síla přírody, když se p Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes 2/2020 březen-duben

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/

Je to neskutečná síla přírody, když se probouzí. Stejně jako magická moc úplňku a životadárná energie slunce i jaro je v přírodě potenciálem, který je vhodné nepromarnit. A tak březnové vydání lifestylového časopisu JÓGA DNES, které vychází 2. 3., s sebou přináší hlavní téma: Síla jarních začátků.

Nechoďte okolo horké kaše, a máte-li chuť nebo vizi něco udělat… začněte právě s jarem. To už není „rychlokvasné“ novoroční rozhodnutí, ale je to jistota, která je stvrzena přírodou a její silou. Přečtěte si, jak jarní příval energie zvládá na své nové cestě tanečník Ondřej Vinklát, otočte se hlavou dolů a postavte se na předloktí v seriálu Ásana a mudra, tentokrát nafoceném v národním parku písečných dun v Corraleju (Fuerteventura), a uvědomte si věci z jiné perspektivy. Pozvěte k cvičení rodiče, vezměte své mimčo a zacvičte si společně, oddejte se pozici velkého mostu, v jarní jógové sestavě rozprouděte energii, jinově se nechte hýčkat a nebo opravdu začněte ve velké začátečnické sestavě s jógou. Přinášíme seznámení s tantrou pravé a levé ruky, symbolem znovuzrození fénixem, spirálovitým principem života a také vám přineseme pohled na učitele jógy a jejich cestu. Filosofie, mytologie, psychologie, zdravé recepty, vaření, astrologie, soutěž a speciál Kam za jógou v Česku i po světě… to a mnohem více přinese jarní vydání JÓGA DNES.

PS: Jste-li z Pardubického a Královéhradeckého kraje… pište své akce pro květnové vydání (období od června do listopadu) na redakce@jogadnes.cz do 5. 3. 2020. Zviditelněte své studio, svou akci právě v těchto regionech.

Další Jóga DNES