vyprodáno / není v prodeji

JÓGA DNES – časopis o zdravém životním stylu, józe, cvičení, filosofii, astrologii, feng šuej a vztazích vstupuje do své nové etapy, nadále bude vycházet jako dvouměsíčník. Na začátku každého druhého měsíce listopadem počínaje se časopis JÓGA DNES objeví na novinových stáncích a zhruba o 4 dny dříve ve schránkách předplatitelů. Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

JÓGA DNES – časopis o zdravém životním stylu, józe, cvičení, filosofii, astrologii, feng šuej a vztazích vstupuje do své nové etapy, nadále bude vycházet jako dvouměsíčník. Na začátku každého druhého měsíce listopadem počínaje se časopis JÓGA DNES objeví na novinových stáncích a zhruba o 4 dny dříve ve schránkách předplatitelů.

A nač se můžete v JÓGA DNES listopad/prosinec 2015 těšit?

O józe i mateřství s Tonyou Graves

Velké téma: Jóga a rodina (cvičení, feng šuej, vaří celá rodina)

Poznejte pozici holubího krále (eka pada radžakapotánásana)

Jógová sestava pro celou rodinu

Jak si vybrat správnou podložku na jógu?

Šivananda jóga

Jin jóga

Jóga ve tmě

Hásta mudry

Jóga a islám

Z mytologie: Radha a Kršna

Můj život & mé lásky: Hanka Luhanová

O blocích v nás

Jak překonat strach?

Cestování: Očista do čista – reportáž z ájurvédské kliniky

Jak se vaří dle ájurvédy?

Dýňový podzim

Vše o svačinách a superfoods

Astrologie

Vánoční soutěž o podložky na jógu

Vánoční inspirace 

O překvapení se postará naše šéfredaktorka Kateřina Ondroušková, která přizvala svého muže i své syny Ondru a Kryštofa k nafocení cvičební sestavy pro celou rodinu pod dohledem Hany Luhanové. Můžete se těšit na působivé fotky Pavla Nesvadby. Jeho umění si můžete vychutnat i v seriálu o hásta mudrách, které nafotil se smyslem pro jasné a čisté detaily i linie a jsou uměleckým skvostem listopadového vydání JÓGA DNES.

Na každého předplatitele, který bude mít aktivní předplatné pro listopadové číslo, tj. objednávka předplatného bude uhrazena do 23. 10., nebo předplatné je již aktivní, čeká vánoční dárek v podobě prvního nástěnného kalendáře: JÓGA DNES KALENDÁŘ 2016, který nafotil s citem pro lidské tělo, světlo a stín Marek Kučera. Kalendář bude přibalen k listopadovému číslu, které přijde předplatitelům do poštovních schránek. Objednávky předplatného po 25.10. již nebudou obsahovat kalendář jako dárek. Kalendáře bude také možné koupit s kódem uveřejněným v časopisu JÓGA DNES listopad/prosinec 2015 se slevou 100 Kč. Běžná cena kalendáře 199 Kč. Cena po slevě s kódem z časopisu 99 Kč.

Další Časopis JÓGA DNES