vyprodáno / není v prodeji

Máte se nač těšit: letní vydání JD bude mít celých 132 stran! Najdete v něm rozhovor s Robertem Vanem, připravujeme velké a žhavé téma: Jóga, sex a prána a obsáhlou letní jógově sportovní přílohu o józe jako doplňku k běhání, cyklistice, golfu, objevíme pro vás také jógu na jachtě, nebo se surfem... Reportáž z New Yorku a naked jógy uk Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes 4/2017 červenec-srpen

Máte se nač těšit: letní vydání JD bude mít celých 132 stran! Najdete v něm rozhovor s Robertem Vanem, připravujeme velké a žhavé téma: Jóga, sex a prána a obsáhlou letní jógově sportovní přílohu o józe jako doplňku k běhání, cyklistice, golfu, objevíme pro vás také jógu na jachtě, nebo se surfem...

Reportáž z New Yorku a naked jógy ukáže přirozenost a prožívání, terapeuticky se zaměříme na bederní páteř, v sekvenci letního ohně pookřeje každá buňka v těle, procestujete Marrákeš, dozvíte se o doplňcích stravy, inspirujete se množstvím „afrodiziákálních“ receptů, dotknete se své vnitřní duše.

Letošním létem vás zkrátka JD musí doprovázet! Předplatitelé mohou navíc čerpat inspiraci z množství jógových videí on-line v rámci Jóga Virtual.

Mějte svou Jóga Dnes na letní dovolenou včas. Objednejte si předplatné a před 26. 6. už na vás bude čekat časopis ve schránce.

Další Časopis JÓGA DNES