vyprodáno / není v prodeji

Zářijové vydání JÓGA DNES vás zastihne již v létě! Vychází podzimní číslo life stylového časopisu Jóga Dnes s tém Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes 5/2019 září-říjen

Zářijové vydání JÓGA DNES vás zastihne již v létě!

Vychází podzimní číslo life stylového časopisu Jóga Dnes s tématem: Odložme vše nepotřebné. Nabídneme vám rozhovor s oblíbeným hercem Zdeňkem Piškulou, cvičební sestavy pro dobrý spánek a pro zlepšení kondice. Poradíme vám, jak cvičit s hypermobilitou, jak otevřít a uvolnit kyčle, jak trénovat náročnou pozici vážky, nebo se můžete inspirovat sestavou pro surfaře. Čtete-li rádi články s tématy filosofickými a historickými, přinášíme čtení o Islámu, postmoderní józe a opět rozebereme jednu z Jógasúter.

S podzimem postupně začínají ubývat sluneční paprsky, dny se zkracují a tak jsme připravili pro všechny, kteří pociťují s tímto obdobím smutek speciální JD PLÁN – Jógou proti smutku. Navíc můžete vykročit k tajemství meditace, která vás zavede do nitra, pročistíte si svůj jídelníček, podpoříte zažívání a přineseme vám recepty pro imunitu. Rozebereme ájurvédský element vzduchu – váju a kuchyni podpoříme bylinkami. Léto bylo plné cest a tak vás budeme inspirovat reportážemi z Malty a havajského ostrova Kauai. Chybět nebude příběh putování Dany Mackové z „Pacific Crest Trailu“.

Další Jóga DNES