vyprodáno / není v prodeji

Blíží se konec roku, a tak jsou hlavním tématem časopisu slavnosti, radosti a rituály, které navodí atmosféru oslav např. 10. roku existence časopisu Jóga Dnes. V rituálech se seznámíte s púdžou, osobními rituály, které pomáh Celý popis

  • již 23 let s vámi
  • vrácení zboží do 14 dnů
  • 10% sleva pro předplatitele Jóga Dnes
Dostupnost: více než týden

Produkt již není dostupný.


Osobní odběr objednávek: otevírací doba

Jóga Dnes 6/2017 listopad-prosinec

Blíží se konec roku, a tak jsou hlavním tématem časopisu slavnosti, radosti a rituály, které navodí atmosféru oslav např. 10. roku existence časopisu Jóga Dnes.

V rituálech se seznámíte s púdžou, osobními rituály, které pomáhají šetřit energii, dozvíte se o partnerských rituálech a tantrický rituál bohyně Kálí vás zavede do meditace. Ohnivý rituál, domov jako kouzlo, liminalita v procesu změny a také posvátná rudrakša vás budou inspirovat na jógové cestě. Před svátky vám jako dárek poradíme, jak si vybrat tu pravou podložku, jak se doma postavit na ruce, budeme vás inspirovat sestavami domácí praxe jógy, wheel jógy, podzimní jógy i pokračováním fasciální jógy. Tělu prospěje sestava pro hrudní páteř, léčivé zvuky harmonizují mysl, dostanete se na polární kruh, do Miami a nebo také do Kašmíru. Jógou může zkrásnět i váš obličej, a tak se postavte před zrcadlo a zkoušejte.

Mahariši Mahéš, František Skála a nebo Tomáš Strnad jsou osobnostmi listopadového vydání časopisu.

Další Časopis JÓGA DNES